
Μαξιλάρι Ύπνου Μέτριο (50x70) La Luna Premium Goodnight Medium Σιλικόνης
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 12,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε ανθρακί χρώμα από την Das Home. Κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι εξωτερικά, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και να πλένεται. Ιδανικό για να στολίσει τον χώρο του καθιστικού σας, με ποιότητα και στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Das Home |

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμα
40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα
50×14 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

63×43 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, διακοσμητικό, μονόχρομο
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα