
Χαλί All Season (133x190) Ezzo Venice D527ACD
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 66×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ χαλιά μηχανής 3 τεμαχίων, 4 εποχών της εταιρείας Ezzo από τη σειρά Venice σε εκρού-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ιδανικά για να αναβαθμίσουν την αισθητική της κρεβατοκάμαρας, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Είναι κατασκευασμένα με ανεξίτηλα νήματα από heatset πολυπροπυλένιο και shrink polyester. Tο βάρος τους είναι 1.700gsm, ενώ η πυκνότητά τους ανέρχεται στους 462.000 κόμπους/τ.μ. Η απαλή και ανάγλυφη επιφάνεια τους σε συνδυασμό με το πέλος ύψους 6mm, εξασφαλίζουν μία μοναδική αίσθηση στο πάτημα. Διαθέτουν υφαντό υπόστρωμα από 100% βαμβάκι στην ίδια μηχανή κατασκευής χωρίς πρόσθετα και κόλλες, με αποτέλεσμα να είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό. Λόγω του βαμβακερού υποστρώματος τα χαλιά είναι φυσικό να έχουν μια συρρίκνωση στο μήκος και το φάρδος έως 5%. Η εξαιρετική ποιότητα και ειδική επεξεργασία των νημάτων, αποτρέπουν την απορρόφηση οποιουδήποτε λεκέ, συμβάλλουν στην ανθεκτικότητα στους λεκέδες, καθιστούν τα χαλιά αλέκιαστα και τη συντήρησή τους εύκολη. Είναι αντιστατικά επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια των χαλιών, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Είναι βραδυφλεγή και κατάλληλα για έντονη οικιακή χρήση. Τα χαλιά της εταιρείας Ezzo είναι υποαλλεργικά και αντιβακτηριδιακά. Έχουν ελεγχθεί για τον οικολογικό τους χαρακτήρα καθώς και για την πλήρη απουσία επιβλαβών για την υγεία ουσιών, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του κορυφαίου Γερμανικού Ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100. Πρόκειται για προϊόντα ασφαλή για την υγεία και φιλικά προς το περιβάλλον και τα κατοικίδια.
| Πλάτος: | 66 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 66 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Ezzo |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

170×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα