
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) Das Home Happy 9630 Grey
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 225×250 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 39,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη υπέρδιπλη σετ σε γκρι χρώμα και animal print σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 50% polyester 50% βαμβάκι 144 κλωστών, που την καθιστά απαλή στην υφή και εύκολη στο σιδέρωμα. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην κρεβατοκάμαρα σας.
| Πλάτος: | 225 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 250 εκ |
| Τύπος παπλωματοθηκών | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Μοτίβα | Ζώα |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, Γαλλικός, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα