
Καθρέφτης Τοίχου/Κοσμηματοθήκη (37x10x67) Songmics JBC51W
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×55 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 96,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ολόσωμος καθρέφτης δαπέδου με μίνιμαλ αισθητική, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιο άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε γκρι-μπεζ απόχρωση. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 160 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Τύπος | Ανεξάρτητα |
| Πλαίσιο | Με πλαίσιο |
| Υλικό πλαισίου | Μέταλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 55 cm |
| Depth | 43 cm |
| Height | 160 cm |
| Total weight | 9.3 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
115×43 εκ
Σε απόθεμα
1×76 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×84 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×82 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×140 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×54 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
63×65 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
8×102 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
76×44 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×85 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


57×53 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×51 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
66×113 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×61 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×54 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
15×85 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα