
Πετσετέ Πατάκι Μπάνιου (50x70) Rythmos Tiles Γκρι
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 47×9 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι shaggy κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι σε γκρι και μαύρο χρώμα. Είναι πολύ απορροφητικό και ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο μπάνιο, στην κουζίνα ή στην μπαλκονόπορτα. Διαθέτει αντιολισθητικό υπόστρωμα για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Πλάτος: | 47 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 9 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 47 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

60×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα