
Πετσετέ Πατάκι Μπάνιου (50x70) Rythmos Tiles Γκρι
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε γκρι χρώμα κατασκευασμένο από microfiber. Είναι πολύ απορροφητικό και ιδανικό για να το τοποθετήσετε έξω από την ντουζιέρα ή την μπανιέρα. Πλένεται εύκολα στο πλυντήριο και είναι αντιολισθητικό για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 45 cm |
| Height | 75 cm |
| Total weight | 0.57 kg |
| Material | Microfiber |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

60×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
82×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα