
Συρταριέρα 6 Θέσεων (45x35x113) A-S Charme White 102214B
121×53×38 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 77×83×29 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 91,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Συρταριέρα με 5 θέσεις για να αποθηκεύσετε τα πράγματά σας, σε μπεζ απόχρωση. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ατσάλι και το πάνω μέρος από ξύλο MDF_E1. Διαθέτει 5 υφασμάτινα κουτιά αποθήκευσης - συρτάρια από polyester σε μπεζ χρώμα που στο κάτω μέρος τους έχουν χοντρό χαρτόνι για σταθερότητα. Το κάθε κουτί διαθέτει καφέ λαβή για εύκολο άνοιγμα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα στο ίδιο σετ για μία αρμονική διακόσμηση στο χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 83 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 77 εκ |
| Κλείσιμο | Με συρτάρια |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Πόδια | Με πόδια |
| Υλικό | Ξύλο, Λαμινατέ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 83 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 77 cm |
| Total weight | 7.477 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

121×53×38 εκ
Σε απόθεμα
Με συρτάρια, ξύλο, ρατάν

Με συρτάρια
Σε απόθεμα
Με συρτάρια
Σε απόθεμα

Με συρτάρια
Σε απόθεμα

127×80×48 εκ, με συρτάρια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα