
Φλυτζάνια Espresso 90ml (Σετ 6τμχ) Oriana Ferelli Grey 18274-36
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπες σε σετ 2 τεμαχίων σε εκρού χρώμα και ανάγλυφη επιφάνεια για να απολαύσετε τον καφέ σας ή όποιο άλλο ζεστό ρόφημα επιθυμείτε. Είναι κατασκευασμένες από κεραμικό υλικό που τις καθιστά ανθεκτικές ενώ συμβάλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του ροφήματος για περισσότερο χρόνο. Χωρητικότητας 420ml. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο τραπέζι σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μεγάλα έως 400μλ και πάνω |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.76 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα