
Κούπα 480ml Estia Speckle Pop Κίτρινη 07-35433
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι εσπρέσο 80ml με μοντέρνο σχεδιασμό σε πράσινο χρώμα και μπεζ λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό (faience) με λεπτή επίστρωση από γυαλί που προσφέρει γυαλιστερό και λείο φινίρισμα. Ιδανικό για να απολαύσετε τον καφέ σας οποιαδήποτε ώρα της μέρας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.102 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα