
Φλυτζάνια Espresso 90ml (Σετ 6τμχ) Oriana Ferelli Grey 18274-36
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα 200ml με μοντέρνο σχεδιασμό σε εκρού χρώμα και μπεζ λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό (faience) με λεπτή επίστρωση από γυαλί που προσφέρει γυαλιστερό και λείο φινίρισμα. Ιδανική για να απολαύσετε τον καφέ σας οποιαδήποτε ώρα της μέρας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα