
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 11,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ με μοντέρνο σχεδιασμό, κατασκευασμένο από ξύλο μάνγκο σε φυσική απόχρωση, με επιφάνεια στην απόχρωση της τερακότας. Το ξύλο μάνγκο προσφέρει στιβαρότητα και αντοχή στον χρόνο, ενώ είναι κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ξεχωρίζει για τη λειτουργικότητα και την αισθητική του. Ολοκληρώστε την σύνθεση συνδυάζοντάς το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα