
Φλυτζάνια Espresso 50ml Με Στάντ (Σετ 6τμχ) S-D Colorama 738719022A
Σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι εσπρέσο με μοντέρνο σχεδιασμό σε μπεζ-εκρού αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό (faience) με λεπτή επίστρωση γυαλιού που προσφέρει γυαλιστερό και λείο φινίρισμα. Ιδανικό για να απολαύσετε τον καφέ σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 100ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.13 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα