
Φλυτζάνι Espresso 80ml + Πιατάκι Espiel Morgan Black OW2049K6
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα με μοντέρνο σχεδιασμό σε μπεζ-εκρού αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό (faience) με λεπτή επίστρωση γυαλιού που προσφέρει γυαλιστερό και λείο φινίρισμα. Ιδανική για να απολαύσετε τον καφέ σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 200ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα