
9,36 €
Φρουτιέρα (Φ27x12.5) F-V Mesh 125128A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε λευκό χρώμα ιδανικό για φρούτα ή μικρά σνακ. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί που δεν απορροφά οσμές και λεκέδες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα