
Ποτήρια Νερού 415ml (Σετ 3τμχ) Lav Sude
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 32,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ σερβιρίσματος για ποτά με μίνιμαλ ύφος και κατασκευασμένο από γυαλί. Στο σετ περιλαμβάνεται ένα μπωλ χωρητικότητας 6.5 λίτρα, 1 κουτάλα σερβιρίσματος και 6 ποτήρια χωρητικότητας 350ml. Ιδανικό σετ για fruit punch, sangria, κοκτέιλ και ότι άλλο επιθυμείτε.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 2.358 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα