
Χαλί Καλοκαιρινό (120x170) L-C Zigzag 1741275
120×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 225 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 200x250 της εταιρείας Ezzo από τη σειρά Seta σε μπεζ χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης shiny heatset πολυπροπυλένιο και shrink polyester. Το βάρος του είναι 2.000gsm. Το ύψος πέλους του είναι 10mm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 504.000 κόμπους/τ.μ. Διαθέτει υφαντό υπόστρωμα από 100% βαμβάκι. Λόγω του βαμβακερού υποστρώματος το χαλί είναι φυσικό να έχει μια συρρίκνωση στο μήκος και το φάρδος έως 5%. Η εξαιρετική ποιότητα και ειδική επεξεργασία των νημάτων, που αποτρέπουν την απορρόφηση οποιουδήποτε λεκέ, συμβάλλουν στην ανθεκτικότητα στους λεκέδες, καθιστούν το χαλί αλέκιαστο και τη συντήρησή του εύκολη. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Είναι βραδυφλεγές και κατάλληλο για έντονη οικιακή χρήση. Τα χαλιά της εταιρείας Ezzo είναι υποαλλεργικά και αντιβακτηριδιακά. Έχουν ελεγχθεί για τον οικολογικό τους χαρακτήρα καθώς και για την πλήρη απουσία επιβλαβών για την υγεία ουσιών, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του κορυφαίου Γερμανικού Ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100. Πρόκειται για προϊόντα ασφαλή για την υγεία και φιλικά προς το περιβάλλον και τα κατοικίδια.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Μονόχρωμα |
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Ezzo |

120×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

130×20 εκ
Σε απόθεμα



80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
75×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα