
16,1 €
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό, με φλοράλ μοτίβο σε πορτοκαλί αποχρώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα αρμονικό αποτέλεσμα.
| Μοτίβο | Χριστουγεννίατικα |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για σαλάτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.093 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα