
16,1 €
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε μπεζ χρώμα και κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Κατάλληλο για το σερβίρισμα φρούτων ή σνακ, προσθέτει διακριτική κομψότητα στο τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα