
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αυγοθήκη για το πρωινό ή το brunch σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό που προσφέρει σταθερότητα και αντοχή στην καθημερινή χρήση, ενώ το σχήμα της συγκρατεί με ασφάλεια το αυγό. Μια πρακτική και καλαίσθητη προσθήκη για το καθημερινό σας τραπέζι. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 5 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.07 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα