
Σετ πιάτων 18 τεμαχίων από πορσελάνη, FIGUE
Σετ, βαθύ, 18
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φρούτου ή γλυκού σε πράσινο-λευκό χρώμα, με πορτοκαλί λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία εstia.Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας πορσελάνη κατάλληλη για χρήση σε φούρνο μικροκυμάτων. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Για γλυκά |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Σετ, βαθύ, 18

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα