
Κουβέρτα Βελουτέ Μονή (160x220) Whitegg KB137
54×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×100 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 25 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλεκτή κουβέρτα αγκαλιάς ή λίκνου από την εταιρεία Kentia, σε γαλάζιο χρώμα. Περιμετρικά διαθέτει φάσα σε μπλε χρώμα με σχέδιο πλανήτες. Η σύνθεσή της είναι 100% βαμβάκι με βάρος 230gsm, που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Η ανάγλυφη ύφανση επιτρέπει την καλύτερη κυκλοφορία του αέρα, βοηθώντας στη ρύθμιση της θερμοκρασίας του σώματος και προσφέροντας άνετο ύπνο. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 100 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

54×40 εκ
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα