
3D Πάνελ Τοίχου Ξύλινο (60x60) A-S Colva L.Wood 210403
67×3 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×1 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 47,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά πλακάκια σε σετ 4 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό (PVC) σε λευκό χρώμα με εφέ μαρμάρου. Μπορούν να τοποθετηθούν κάθετα ή οριζόντια. Είναι ιδιαίτερα ελαφριά και για να τα στερεώσετε μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πολυμερή κόλλα. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση και μπορούν να κοπούν εύκολα στο μέγεθος που χρειάζεστε. Ιδανικά για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Είναι αδιάβροχα, ανθεκτικά στη φθορά, ανθεκτικά στους λεκέδες, ηχομονωτικά και πυρίμαχα και είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για χώρους με υψηλή υγρασία όπως το μπάνιο και η κουζίνα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Τοποθέτηση | Για την κουζίνα, Για το μπάνιο |
|---|---|
| Εκτέλεση | Μονόχρωμο |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Υλικό | PVC |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 3.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

67×3 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα