
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x60) S-F Manduel Orange C1D074003
40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×5 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε μπεζ και μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 92% βαμβάκι και 8% polyester, ενώ εσωτερικά έχει πολυεστερική γέμιση. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η μαξιλαροθήκη. Το μέγεθος του το καθιστά ιδανικό για διακόσμηση κρεβατιού ή καναπέ.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Width | 30 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×60 εκ, ρίγες
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
60×60 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα



50×70 εκ, ορθογώνιο, κλασικό
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, διακοσμητικό, μονόχρομο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
63×43 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα