
Αυτοκόλλητα 3D Πάνελ Τοίχου (Σετ 2τμχ) A-S Ribo Fabric 213878B
30×1 εκ, ανάγλυφο, μονόχρωμο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×1 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρισδιάστατα διακοσμητικά αυτοκόλλητα πάνελ τοίχου σε σετ 2 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένα από ανακυκλωμένο polyester σε μπεζ χρώμα με εφέ ξύλου. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση ή να τα βάλετε πίσω από το κρεβάτι σαν κεφαλάρι. Ιδανικό για οικιακούς και επαγγελματικούς εσωτερικούς χώρους. Μην τοποθετείται σε φρεσκοβαμμένους τοίχους ή ανώμαλες επιφάνειες.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Ανάγλυφο | Ναί |
|---|---|
| Εκτέλεση | Απομίμηση ξύλου |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.32 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

30×1 εκ, ανάγλυφο, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
30×1 εκ, PVC, ανάγλυφο
Σε απόθεμα
26×2 εκ
Σε απόθεμα
30×2 εκ
Σε απόθεμα
58×1 εκ
Σε απόθεμα


61×2 εκ
Σε απόθεμα
30×2 εκ
Σε απόθεμα
60×1 εκ
Σε απόθεμα


Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα


30×2 εκ
Σε απόθεμα
30×2 εκ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Πέτρα, ματ
Σε απόθεμα
Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
60×4 εκ, PVC, ανάγλυφο
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα
Ματ
Σε απόθεμα

Ματ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα