
Φωτιστικό Οροφής Μονόφωτο A-S Travis 202693
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 59,84 € έως 69,9 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαφονιέρα οροφής της εταιρείας RL με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε ματ λευκό χρώμα. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με δείκτη προστασίας από υγρά και σκόνη IP20. Διαθέτει 4 ενσωματωμένες πλακέτες Led με ισχύ 5 Watt έκαστος, ουδέτερου λευκού φωτός (4000K) και συνολικής φωτεινότητας 2400Lm που την καθιστά ιδανική για φωτισμό μεσαίου μεγέθους σαλονιού ή υπνοδωματίου. Τάση: 230V. Έχει διάρκεια ζωής 30000 ώρες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Εγγύηση 5 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τάση ισχύος | 230V |
| Σχήμα | Γωνιακό |
| Τοποθέτηση | Για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι |
| Θερμοκρασία χρώματος | Φως ημέρας λευκό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 9 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.83 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | RL |

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα