
Νυφικά Σεντόνια (Σετ) Rythmos Olivine White
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 91,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ υπέρδιπλη παπλωματοθήκη από την εταιρεία Kentia, σε μπεζ αποχρώσεις με πολύχρωμο tropical σχέδιο. Η άλλη όψη είναι μπεζ με μοντέρνο μοτίβο. Το ύφασμά είναι 100% βαμβακοσατέν, εξαιρετικής ποιότητας, με λείο φινίρισμα και πυκνότητα 210 κλωστών. Είναι διπλής όψης, η μία μεριά έχει το σχέδιο του πανωσέντονου και η άλλη το σχέδιο του κατωσέντονου. Οι μαξιλαροθήκες έχουν περιμετρικό πλαίσιο (τύπος oxford) με το σχέδιο του πανωσέντονου.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Τύπος παπλωματοθηκών | Διπλό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβακερό σατέν |
| Κούμπωμα | Με κουμπία |
| Μοτίβα | Λουλούδια |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Material | 100% Βαμβακοσατέν |
| Κατασκευαστής | Kentia |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβακερό σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα