
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Nef-Nef Homeware Baby Cute & Sweet
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×100 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 25 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πικέ κουβέρτα για την αγκαλιά από την εταιρεία Kentia. Σε εκρού χρώμα με ρίγες και σχέδιο με ζωάκια. Είναι διπλής όψης, από τη μία μεριά είναι από 100% βαμβάκι 150 κλωστών και από την άλλη βεραμάν πικέ με βάρος 200gsm. Ιδανική κουβέρτα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 100 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα