
Μαχαίρι Κρέατος Πριονάκι 7535-12cm/RED - Comas
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέραΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18,3 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι ξεκοκκαλίσματος από την εταιρεία Comas. Η κοφτερή λεπίδα του είναι κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι και διαθέτει εργονομική λαβή σε κόκκινο χρώμα.
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Comas |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα






Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, με βάση
Σε απόθεμα

Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, με βάση , για ψωμί
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα




Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα