
Σεντόνια King Size (Σετ) Rythmos Satin Stripes
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 52×52 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 92,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πάπλωμα μονό σετ σε λευκό χρώμα, με διακριτικό ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Κατασκευασμένο από 60% βαμβάκι 40% polyester 240 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη oxford με το σχέδιο του πανωσέντονου. Ιδανικό σετ για να στολίσετε την κρεβατοκάμαρά σας με ποιότητα και στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην κρεβατοκάμαρα σας.
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 52 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι


Με φερμουάρ, βαμβάκι


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι


40×40 εκ, με φερμουάρ


Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
