Συγκρίνετε τιμές από 41 € σε 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σε απόθεμα14 day to return
Σε απόθεμα14 day to return
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Κιμονό από την εταιρεία Kentia με πολύχρωμο tropical σχέδιο. Το ύφασμά είναι 100% βαμβακοσατέν, εξαιρετικής ποιότητας, με λείο φινίρισμα και πυκνότητα 210 κλωστών. Είναι μίνι, με φαρδιά ζώνη στη μέση και φαρδιά μανίκια. Καλύπτει μέγεθος μέχρι medium.
| Για ποιόν | Γυναικεία |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | 100% Βαμβακοσατέν |
| Κατασκευαστής | Kentia |


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα