
Κουτί Αποθήκευσης (15x15x2.5) Espiel DWVA1005
3×15×15 εκ, με καπάκι, μέταλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×15×15 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με καπάκι από την εταιρεία Espiel. Έχει μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με χρυσό μεταλλικό σκελετό. Ιδανικό για θήκη κοσμημάτων και για να οργανώσετε τα μικροπράγματά σας.
| Πλάτος: | 15 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υψος: | 3 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

3×15×15 εκ, με καπάκι, μέταλο
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

32×30×17 εκ
Σε απόθεμα
30×30×30 εκ, με καπάκι, λευκά είδη

Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

15×15×31 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
32×17×20 εκ
Σε απόθεμα
30×30×4 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα

30×25×15 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
15×42×30 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα

5×8×8 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


5×45×26 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

23×42×35 εκ, με καπάκι, διάμετρος


15×28×24 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

23×42×35 εκ, με καπάκι, λευκά είδη



7×15×16 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα