
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (50x50) Palamaiki AS128
50×50 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Palamaiki με ριγέ σχέδιο σε λιλά και βεραμάν χρώμα. Έχει βολάν περιμετρικά. Η σύνθεσή της είναι από 100% polyester. Ιδανική για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Width | 50 cm |
|---|---|
| Depth | 50 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.02 kg |
| Χρώμα | Λιλά,Βεραμάν |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

50×50 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
60×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μετάξι
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
33×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα






7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα