
Διακοσμητικό Κάλυμμα Μαξιλαριού Σετ 4τμχ Πολύχρωμο ASR 43x43x10
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαστάσεις 43×43 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Palamaiki σε τυρκουάζ και ροζ χρώμα με κόκκινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και διαθέτει φερμουάρ. Ιδανική για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρα.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 43 εκ |
| Width | 43 cm |
|---|---|
| Depth | 43 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.05 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ,Ροζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

Με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι

Με φερμουάρ, βαμβάκι

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα