
Μαξιλάρι Καρέκλας (40x40) Rythmos Messini Striped Beige
40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας σε εκρού χρώμα από την εταιρεία Rythmos. Το εξωτερικό ύφασμα από 100% λινό, ενώ το εσωτερικό γέμισμα πολυεστερική βάτα. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Λινό |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
6×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε παλέτες

44×35 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

40×40 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×120 εκ, σε παγκό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα