
Σουπλά (Φ38) Gofis Home Aura Coral 184/17
45×30 εκ, κύκλος, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Gofis Home σε εκρού χρώμα με kentht;o flor;al sx;edio se mvb apoxr;vseiw. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σύνθεσης 70% βαμβάκι- 30% polyester. Ιδανικό για να προστατεύσει το τραπέζι σας και να δώσει στυλ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μωβ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

45×30 εκ, κύκλος, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
28×43 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα