
Σεντονι Reserve Ocean 160X270
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Gofis Home. Έχει τυπωτό σχέδιο σε πετρόλ-εκρού χρώμα με μπλε και πράσινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα με σύνθεση 50% polyester, 40% βαμβάκι και 10% λινό. Ιδανικό για να ανανεώσει την διακόσμηση του καθιστικού σας, δίνοντας μία μοντέρνα πινελιά.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ,Τυρκουάζ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, με φερμουάρ

50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×50 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ

15×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με φερμουάρ

40×60 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ

Βαμβάκι, ρίγες

Μοντέρνο

Με φερμουάρ, βαμβάκι


Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι, ρίγες

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Μοντέρνο, τετράγωνος, ορθογώνιος

20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι

Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα