
Χαλί Διαδρόμου (80x150) New Plan Canvas 2637C
80×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 80x150 από την συλλογή Canvas της εταιρείας New Plan. Έχει γαλάζιο-γκρι χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Πρόκειται για εξαιρετική ψάθα, ιδανική για τους καλοκαιρινούς μήνες. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα εξαιρετικής ποιότητας, με σύνθεση 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος του είναι 850gsm. Έχει ύψος πέλους είναι 9mm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 73.600 κόμπους. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας New Plan είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | New Plan |

80×10 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
80×200 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


Μοντέρνο

Μοντέρνο


120-200×170-290 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


80×10 εκ
Σε απόθεμα
60×7 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο

Περσικό, σπιτικό, στρογγύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο

Μοντέρνο, σπιτικό, ορθογώνιο

80×12 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα