
11,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου ποτήρι οδοντόβουρτσας και σαπουνοθήκη από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε μπεζ χρώμα με σχήμα σύννεφου. Ιδανικά για να έχει το μικρό σας τα δικά του αξεσουάρ στο μπάνιο.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα