
22,56 €
Σαλατιέρα Με Βάση (Φ24.5x12.5) S-D Salad Bowl 173779
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα με ξύλινη βάση σε φυσική απόχρωση. Ιδανική για να τοποθετήσετε τα φρούτα και να στολίσετε το τραπέζι σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 54 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα