
Διακοσμητικά Runda - Μάρμαρο Φυσική Απόχρωση Σετ Των 2 τμχ 20,5 x 7,5 x 22 cm Urban Nature Culture Amsterdam
Διάμετρος
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε μπεζ χρώμα και απεικονίζει ανθρώπινο κεφάλι. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία κομψή και σύγχρονη αισθητική πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 19 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Διάμετρος


Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, διάμετρος, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα