
Διακοσμητικό Μπολ (20x20x7) Nef-Nef Homeware Lethal Grey
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για φρούτα, στρογγύλα, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Κεραμικό

Σετ, πορσελάνη, κεραμικό


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό, πορσελάνη, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό


Μοντέρνο, διακοσμητικό, μπετό
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα