
Ντουλάπα μπάνιου Ράφι μπάνιου, μπαμπού, 1 ράφι, 1 ντουλάπι, 33 cm x36,5 cm x67 cm, φυσικό
Μοντέρνο, ξύλο
Διαστάσεις 37×26×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα δαπέδου με 3 καλάθια. Είναι κατασκευασμένη από φυσική ψάθα και έχει ξύλινο σκελετό. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανική για να οργανώσετε τις πετσέτες, τα καλλυντικά ή άλλα μικροπράγματα του μπάνιου σας.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υψος: | 37 εκ |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 1.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




92×5×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


118×35×32 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο

89×50×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
95×47×9 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με πόδια, βιομηχανικός, ξύλο


92×5×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

13×30×20 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
118×80×30 εκ, με πόδια, μοντέρνο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3


Ξύλο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα