
Πατάκι Λεκάνης (45x50) T-D Beige Marble 7612816
45×1 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×1 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε καφέ χρώμα με εφέ ξύλου και μοντέρνο σχέδιο. Η πάνω πλευρά του είναι από 100% polyester ενώ η κάτω από καουτσούκ που το κρατά σταθερό, χωρίς να γλιστράει. Απορροφά το νερό γρήγορα και στεγνώνει σε ελάχιστο χρόνο μόνο του. Δεν επιτρέπεται η επαφή με τον ήλιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο μπάνιο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 67 cm |
| Total weight | 0.54 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Polyester - Καουτσούκ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×1 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα




59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
1×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα