
Σήμανση WC Αυτοκόλλητη T-D Acacia 9087167
Κλασικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αυτοκόλλητο σήμανσης για πόρτα τουαλέτας σε μπεζ χρώμα. Κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Χάρη στο αυτοκόλλητο, μπορεί εύκολα να στερεωθεί σε οποιαδήποτε λεία επιφάνεια για να επισημαίνει διακριτικά την περιοχή του wc. Μια πρακτική λύση σήμανσης που οργανώνει τον χώρο με απλό και κομψό τρόπο.
| Εμφάνιση | Κλασικό |
|---|---|
| Width | 2 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.058 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κλασικό
Σε απόθεμα
3D

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

3D

Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
3D

Κλασικό

3D
Σε απόθεμα
3D

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα