
Γωνιακό ράφι μπάνιου με αυτοκόλλητη βεντούζα Umbra flex Μπλε
Γωνιακό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 42×8×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφι μπάνιου με ενσωματωμένη κρεμάστρα πετσέτας και γαντζάκια. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο υψηλής ποιότητας σε ασημί χρώμα. Προσφέρει εξοικονόμηση χώρου, καθώς είναι ένα μοντέρνο ράφι τοίχου που εξασφαλίζει επιπλέον χώρο αποθήκευσης στο μπάνιο. Μπορεί να στερεωθεί με αυτοκόλλητο που περιλαμβάνεται ή με βίδες οι οποίες δεν περιλαμβάνονται. Μέγιστο βάρος αντοχής 3kg.
| Πλάτος: | 8 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Υψος: | 42 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γωνιακό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Γωνιακό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γωνιακό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
8×35×13 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
4×68×14 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, ίσιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


42×8×16 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

46×26×11 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα


35×10×5 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


90×10-30 εκ, μοντέρνο, ίσιο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα