
vidaXL Τραπεζάκι Σαλονιού Καπνιστή Δρυς 90x50x36,5 εκ. Επεξεργ. Ξύλο
Μέταλο, με ηλιακή πηγή ενέργειας, τοίχου
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό φανάρι με λάμπα Led σε μοντέρνο στυλ από την εταιρεία Grundig. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Είναι ιδανικό για να φωτίσετε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε ή να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Επίσης μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν φανάρι για το κάμπινγκ. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά ή για να το κρεμάτε και έχει 2 επιλογές έντασης θερμού λευκού φωτισμού. Λειτουργεί με 3 μπαταρίες AA/LR6 (δεν περιλαμβάνονται).
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Grundig |

Μέταλο, με ηλιακή πηγή ενέργειας, τοίχου

Τοίχου
Σε απόθεμα
24V
Σε απόθεμα
12V
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

12V

12V



230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν










12V







Γυαλί


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα




13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα