
Κούπες Με Χερούλια (2τμχ) Ekobo Γκρι - Ανοιχτό Γκρι ΕΚΒ89974
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο γλυκού/φρούτου σε λευκό-κίτρινο χρώμα με πράσινες-λιλά λεπτομέρειες και σχέδιο λεμόνι, ιδανικό για φρούτα ή σνακ. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη κατάλληλη για τρόφιμα που συμβάλλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του περιεχομένου για περισσότερη ώρα. Η μη πορώδης επιφάνεια δεν απορροφά υγρασία ή οσμές. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.32 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο,Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά σετ, διάμετρος, ξύλο
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα





Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά σετ, παιδικά μαχαιροπίρουνα, παιδικά μπολ
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη


Από σιλικόνη


Παιδικά κούπες, πλάτος, ύψος

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα