
Σαλατιέρα 23x6cm Moon Shade Γκρι - Oriana Ferelli®
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό με διάτρητη επιφάνεια. Ένα χρήσιμο αξεσουάρ που θα δώσει παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην κουζίνα σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Μπετό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.303 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , διακοσμητικό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα