
17 €
ΣΕΤ 6 ΓΥΑΛΙΝΑ ΠΟΤΗΡΙΑ ΟΥΙΣΚΙ ΡΟΖ 373-91-103
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι με καλαμάκι, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό, σε πορτοκαλί αποχρώσεις. Με φλοράλ μοτίβο, είναι ιδανικό για νερό, αναψυκτικά, χυμούς ή ότι άλλο θέλετε. Χωρητικότητα 550ml.
| Με καλαμάκι | Ναί |
|---|---|
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για καφέ, σετ
Σε απόθεμα

Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Για κοκτέιλ, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καλαμάκι, για νερό
Σε απόθεμα
Με καλαμάκι, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα