
Παγούρι Θερμός 600ml Από Ανοξείδωτο Ατσάλι MD005 Μπλε
Ανοξείδωτο ατσάλι, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι θερμός με πώμα σε πράσινο χρώμα, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό, με ανοξείδωτο ατσάλι στο εσωτερικό. Με διπλό τοίχωμα, είναι ιδανικό για κρύα αλλά και ζεστά ροφήματα. Χωρητικότητα 300ml.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χωρητικότητα | Μέχρι 0.5λ |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.205 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ανοξείδωτο ατσάλι, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ανοξείδωτο ατσάλι, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
0.5 - 1λ

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ

Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ, 0.5 - 1λ
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Ανοξείδωτο ατσάλι, μέχρι 0.5λ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα